Individuální výuka ruštiny – pro ty, co nemají čas

I když je nabídka jazykovek široká, může se stát, že vám čas nebo zaměření kurzu nebude sedět. V tom případě je řešením individuální výuka ruštiny. Lektor se přizpůsobí nejen vaším časovým možnostem, ale i tempu, zaměření a objemu učiva.

Individuální výuka ruštiny má velkou výhodu i v tom, že nemusíte brát ohledy na nikoho dalšího a věnovat se opravdu jen tomu, co je pro vás důležité. Občas bývá individuální výuka alternativou přípravného kurzu, kde se o pozornost lektora musíte dělit s dalšími studenty.

Individuální výuka ruštiny – výhody a nevýhody

V individuálních hodinách navíc odpadá případný stres z toho mluvit před velkou skupinou lidí. Na druhou stanu je ale pravda, že individuální výuka ruštiny vyjde dráž než klasický kurz. Jazykovka si za to, že se vám maximálně přizpůsobí, nechá logicky zaplatit. Individuální kurzy ruštiny mohou být jak všeobecné, tak úzce specializované, vždy záleží jen na klientovi.

Tipy na individuální výuku ruštiny v Praze

Pokud se chcete naučit rusky, popřípadě jen oprášit vědomosti ze školy, podívejte se na přehled jazykových škol, které nabízejí kurzy ruštiny.

Nejen samoukům by se potom mohli hodit některé ze zajímavých odkazů a zdrojů a ruštině.