Kurzy ruštiny – nabídka jazykových škol

Ruština se opět vrací na pozice, z kterých byla po revoluci v roce 1989 vytlačena jinými jazyky. Výuka ruštiny se vrací nejen do škol, ale kurzy ruštiny probíhají i v jazykových školách.

Ruština není těžký jazyk, takže to s ní můžete zkusit jako samouk. Lepších výsledků ale obvykle dosahují studenti v kurzech. Ty jazykovky vypisují ve velkém – v jejich nabídkách se objevují kurzy ruštiny pro začátečníky i pokročilé, specifické kurzy ruštiny, ale i přípravné kurzy k maturitě nebo státnicím.

Abyste při výběru kurzu nešlápli vedle, vyplatí se pročíst si jejich stručné charakteristiky.

Kurzy ruštiny – přehled:

  • Přípravné kurzy ruštiny mají za cíl připravit na důležitou zkoušku – ať už jde o maturitu státnice nebo jazykový certifikát. Látku si v nich zopakujete a utřídíte. Jejich hlavní náplní je opakování gramatiky.
  • Firemní kurzy ruštiny zažívají v poslední době ohromný boom. Ruština se stává jedním z hlavních obchodních jazyků. Cílem firemních kurzů je často zlepšit obchodní konverzaci a korespondenci.
  • Individuální výuka ruštiny je pro ty, co nezvládají pravidelně docházet na klasické kurzy. Lektor se přizpůsobí vaším časovým možnostem a podobné je to i s náplní kurzů, kterou můžete upravovat tak, jak potřebujete.
  • Specifické kurzy ruštiny navštěvují ti, co potřebují zlepšit své jazykové dovednosti v úzce profilovaném oboru. Naučí se v nich specifické fráze a rozšíří slovní zásobu, kterou záhy uplatní přímo v praxi.

Tipy na kurzy ruštiny v Praze

V našem přehledu jazykových škol, najdete ty, které nabízí některý z výše uvedených typů kurzů. Ještě předtím ale můžete mrknout třeba na informace týkající se výuky ruštiny.